Запобігання булінгу

02.Вер.2020

№                         Заходи Термін виконання Відповідальні 1.       Опрацювання  нормативно – правових документів, щодо попередження насильства та булінгу Вересень 2020  Соціальний педагог, вихователі 2. Аналіз психологічного мікроклімату у дитячому колективі Протягом року Вихователі, соціальний педагог, психолог 3. Організація та проведення занять та бесід, що формують у дітей уявлення про толерантність по відношенню до різних людей, … Продовжити читання “План заходів в ЖДНЗ №56 спрямованих на запобігання та протидію булінгу”

Детальніше
02.Вер.2020

Соціально- психологічна служба дошкільного навчального закладу з метою запобігання та профілактики булінгу (цькування) керується в своїй діяльності наказом Міністерства освіти та науки від 28.12.2019р  №1646 «Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти» (наказ додається) Увага! В даному наказі МОН України чітко прописані: порядок подання та розгляду (з … Продовжити читання “Протидія та профілактика булінгу у дитячому середовищі”

Детальніше
31.Сер.2020

Правила сімейного виховання. Створити в родині атмосферу любові й розуміння: Будьте уважними і чутливими до дитини та її проблем. Задовольняйте потребу дитини в емоційній допомозі батьків , оскільки емоційна невлаштованість, поганий настрій блокують прагнення дитини. Приділяйте дитині достатньо уваги і часу. Присвячуйте дитині хоча б годину на добу, даруйте їй один з вихідних (проводьте цей … Продовжити читання “ПОРАДИ БАТЬКАМ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ”

Детальніше
31.Сер.2020

Булінг (від анг. Bull – переслідувати) – свідома агресивна поведінки однієї дитини або групи дітей стосовно іншої (бойкот, насмішки, псування особистих речей, фізична розправа тощо.) Соціальна структура булінгу виглядає так: переслідувач (переслідувачі) – свідки – жертва. Найчастіше булінг відбувається у місцях, де контроль з боку дорослих менший або відсутній взагалі. Булінг – це явище, яке … Продовжити читання “Протидія та профілактика булінгу у дитячому середовищі”

Детальніше