Про нас

ДНЗ №56

Девіз закладу: «Віконечком до сонця – серцем до дитини»

Назва закладу – Житомирський дошкільний навчальний заклад №56

Адреса закладу – м. Житомир, вул.Гагаріна 31

Номер телефону закладу  – 34-04-65

Керівник закладу – Данчук Олена Петрівна

Вихователь-методист Долгаль Світлана Григорівна

Електронна пошта – jdnz56@ukr.net

Пріоритетні напрямки роботи ДНЗ:

✧ створення умов для духовно – морального та громадянсько – патріотичного виховання дошкільнят згідно Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді;

✧ забезпечення охорони життя та збереження здоров’я дітей,  формувати  основи здорового способу життя у тісній співдружності педагогічного колективу з родиною;

✧ формування життєвої компетенції дитини через реалізацію особистісно орієнтованої моделі освітнього процесу згідно вимог оновленого Базового компоненту дошкільної освіти.

У дошкільному навчальному закладі  функціонує  11 груп.

3 них:

➟ 2 – для дітей раннього віку;

➟ 2 – для дітей 4-го року життя ;

➟ 2 – для дітей 5-го року життя;

➟ 2 – для дітей 6-го року життя;

➟ 2 – логопедичні групи;

➟ 1 – для дітей з порушеннями зору.

Освітньо-виховну діяльність в закладі забезпечують 30 педагогічних працівників.

З них мають:

➟ повну вищу освіту – 25

➟ неповну вищу освіту – 4

➟ базову вищу освіту – 1

➟ педагогічне звання «Вихователь-методист» та «Старший вихователь» – 6

Матеріали з досвіду роботи педагогів ЖДНЗ №56 друкуються в періодичних фахових виданнях та науково – методичних посібниках:

 

РікП.І.Б. педагога, посадаДосвід, що надрукованийПеріодичне видання
2005Долгаль С.Г., вихователь -методистКонспект  інтегрованого заняття.г. «Розкажіть онуку» №1 – 2, 2005р.
2005Петрожалко Т.М., виховательКонспект заняття  «Зимовими стежками».г. «Розкажіть онуку» №28 - 29, 2005.
2005Петрожалко Т.М., виховательКонспект заняття з мовленнєвого розвитку.Газета «Дитячий садок»  №2, 2005.
2005Пух А.І., виховательКонспект заняття з мовленнєвого розвитку «На побачення до сонечка». Газета «Розкажіть онуку» №22 – 23, 2005.
2006Петрожалко Т.М., виховательСистема досвіду роботи  на тему: «Чарівний світ казки».Газета «Дитячий садок»  №42, 2006р.
2009Долгаль С.Г., вихователь -методистКонспект заняття  «Який одяг нам потрібен?»Газета «Дитячий садок» №12, 2009.
2009Долгаль С.Г. Кравчук. Л.С. у складі творчої групи педагогів м. ЖитомираМатеріали творчої групи. «Дивовижний світ раннього дитинства».Газета «Дитячий садок» №8, 2009.
2009Гріб О.Л., практичний психологКонспект корекційного заняттяГазета  «Психолог» №8, 2009року.
2009Долгаль С.Г. Гріб О.Л.Семінар-практикум для вихователів «Психічний розвиток дошкільника».Газета  «Психолог дошкілля» серпень 2009року.
2009Долгаль С.Г. Кравчук. Л.С. у складі творчої групи педагогів м. ЖитомираПланування навчально-виховної роботи з дітьми раннього віку.Методичний посібник. Київ. Видавництво «Шкільний світ». 2009.
2010Борисова І.Т.Заняття музичне корекційне.Журнал «Музичний керівник» №5, 2010
2012Шишилова О.Д., виховательНаукова стаття на тему: «Формування екологічної компетентності дошкільників»Збірник науково-методичних праць. Інноваційний досвід педагогів дошкільної та початкової освіти Житомирщини. Вид-во ЖДУ ім. І.Франка.. 2012.
2012Куліковська Т.С., виховательНаукова стаття на тему: «Групова казкотерапія в особистісно орієнованому  вихованні дітей»Збірник науково-методичних праць. Інноваційний досвід педагогів дошкільної та початкової освіти Житомирщини. Вид-во ЖДУ ім. І.Франка.. 2012.
2013  Шишилова О.Д., виховательНаукова стаття на тему: «Співпраця з батьками у екологічному  вихованні дошкільників старших груп»Збірник науково-методичних праць.  Підготовка педагогів до впровадження державних стандартів дошкільної та початкової освіти. Вид-во ЖДУ ім. І.Франка. 2013.
2013  Куліковська Т.С.,Наукова стаття на тему: «Робота з батьками як умова успішної взаємодії дошкільного закладу із сім’єю»Збірник науково-методичних праць.  Підготовка педагогів до впровадження державних стандартів дошкільної та початкової освіти. Вид-во ЖДУ ім. І.Франка. 2013.
2013  Педагоги ДНЗМатеріали з досвіду роботи на тему: «Формування мовленнєвої компетентності засобами образотворчої діяльності»Збірник статей «Педагогічна майстерня інноваційного досвіду педагогів дошкільної освіти Житомирщини». Вид-во ЖОІППО. 2013рік
2013  Істоміна Н.В.,  вчитель-логопедКонспект інтегрованого заняття «Рукавичка»Журнал «Логопед»  №6, 2013рік
2015  Онищук О.О., виховательНаукова стаття на тему: «Соціально-педагогічні аспекти роботи вихователя в логопедичних групах» Збірник  науково-методичних праць, Вид-во ЖДУ ім. І.Франка. 2015.
2015  Петрожалко Т.М., виховательМатеріали з досвіду роботи педагога щодо художньо-мовленнєвого розвитку дитини  друкувалися  у фахових  періодичних виданнях України та  в збірнику науково-методичних праць   видавництва  ЖДУ ім. І.Франка.Збірник  науково-методичних праць, Вид-во ЖДУ ім. І.Франка. 2015.
2016Пух А.І., виховательНаукова стаття на тему: «Образотворча  діяльність як  засіб  розвитку мовленнєвих творчих здібностей у дітей дошкільного віку.Збірник  науково-методичних праць, частина ІІІ «Сучасні тенденції і пріоритети компетентісного підходу в підготовці майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти», Житомир  «Полісся»  2016рік.
2017Долгаль С.Г., вихователь –методист, Красікова Н.А., виховательЗростаймо здоровими. Зошит з формування здоров'язбережувальної компетенції у дітей старшого дошкільного вікуМетодичний посібник, схвалений МОіН України (лист ІМЗО від 10.07.2017 №21.1/12-Г-364). Видавництво «Генеза»
2018Долгаль С.Г., вихователь –методист, Шевчук І.В., виховательЛялька-мотанка, як ефективний засіб залучення дитини до історичних, культурних цінностей, традицій та звичаїв українського народу.Матеріали X Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій. Упорядник  Назаренко Н.А. – У двох томах. Том 1.- Черкаси: ЧОППОПП, 2018, ст.100
2018Істоміна Н.В.,  вчитель-логопедМоделювання речень як засіб формування граматично – правильного мовлення у старших дошкільників із загальним недорозвиненням мовлення.Матеріали X Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій. Упорядник  Назаренко Н.А. – У двох томах. Том 1.- Черкаси: ЧОППОПП, 2018, ст.21
2019Куліковська Т.С., Долгаль С.Г.Авторський дидактичний посібник для забезпечення інтеграційного та діяльнісного підходу в освітній роботі з дошкільниками.Матеріали XI Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій. Упорядник  Назаренко Н.А. – У двох томах. Том 1.- Черкаси: ЧОППОПП, 2019, ст.160
2020Долгаль С., Борисова І., Шевчук І.Новорічне святоГазета "Дитячий садок" №23-24, грудень 2020, ст.64
2021Голікова А.Універсальний посібникЖурнал "Дошкільне виховання" №7, 2021
2021Долгаль С.Г., вихователь –методист, Красікова Н.А., виховательЗростаймо здоровими. Зошит з формування здоров'язбережувальної компетенції у дітей старшого дошкільного вікуМетодичний посібник, 2-е видання, змінене та доповнене. Видавництво «Генеза» 2021р
Керівництво
Дитячого садка
Данчук Олена Петрівна
Завідувач
Фесюк Марина

Чудовий садочок. Дуже задоволені: помітно, що всі працівники фахівці своєї справи дуже стараються і гарно дбають про дітей, готують смачно, дітьми займаються, свята вихователі готують просто шикарні. Особливо подобаються родинніі свята, де задіяні не тільки діти, а й батьки. Та для мене, як для мами, найголовнішим показником, що садочок дійсно гарний, це те, що дитина ходить туди із задоволенням.

Онищук Аліна

Моя донечка відвідує ДНЗ №56 з ясельної групи (зараз ми в старшій групі)  і як мама хочу сказати, що повністю впевнена, що моя дитина цілий день під гарним наглядом і в добрих руках. Я дуже задоволена колективом садочка. Всі вихователі, музичні керівники, фізрук, медсестра та завідувач дуже привітні і добрі люди, які справді люблять дітей та свою роботу. Я жодного разу не пошкодувала про вибір даного навчального закладу, де діти всебічно розвиваються, відвідують гуртки, співають, і взагалі, формуються як особистості, і цьому сприяють досвічені вихователі та адміністрація.

В садочку дитині комфортно, тепло, зручно та весело. Донечка прокидається зранку і з задоволенням біжить до своїх друзів та вихователів, які стали для неї другою родиною. То ж раджу усім батькам, щоб їх діти завжди відчували таке задоволення при відвідуванні навчального закладу. Щира подяка керівництву садочка за чудову та приємну атмосферу, створену в його стінах.

Костюк Оксана

До   дитячого закладу №56  водила двох своїх синів і коли прийшов час вести доньку до садочку, ні на мить не сумнівалася у виборі закладу. Дуже задоволена тим, що моя дитина має можливість відвідувати саме цей садок. Чудовий садок, гарна, доглянута територія,  цікаві ігрові споруди на майданчиках – все це можна назвати осередком щасливого дитинства для дітей та їх батьків.

Всі працівники на чолі із завідувачем Оленою Петрівною роблять комфортним перебування дітей у садку. Вихователі та помічник вихователя створюють в групі по-справжньому домашню теплу атмосферу. Донька завжди із задоволенням іде до садочку. Вихователі Пух А.У. і Пугач М.О. приділяють багато уваги навчанню і вихованню дітей, роблять перебування дітей в садочку, змістовним та цікавим: на протязі тижня з дітьми проводиться багато різних занять в ігровій формі, на яких діти пізнають світ, навчаються спілкуватися, бути відповідальним, чуйними, взагалі формуються як особистості.

Також з дітками займається психолог, висококваліфіковані логопеди надають рекомендації батькам.  Харчування збалансоване в раціоні дітей завжди присутні свіжі фрукти, овочі, молочні та кисломолочні продукти. Дякую вихователям і помічнику вихователя Коломієць В.В., що догодовують дітей і заохочують все з’їсти.

Окрема подяка муз. керівникам та вихователям за чудові неперевершені свята для дітей. Дякую завідувачу та всьому колективу садочку. Хай Ваша праця, любов, терпіння і доброта до наших дітей повертається до Вас сторицею.

Розклад

Понеділок - п'ятниця (7:00 – 19:00)

Субота та неділя - вихідні

Адреса

Україна, м. Житомир 10002

вулиця Гагаріна, 31

Дні прийому

Понеділок - 15.00 - 18.00

Четвер - 09.00 - 13.00

Контакти

(0412) 43-89-95

jdnz56@ukr.net