Новини

25.Вер.2020

Вітаємо Всіх працівників дошкільної освіти зі святом! Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці – добро і мудрість, а в житті – достаток і удача. Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої … Продовжити читання “27 вересня – Всеукраїнський день Дошкілля”

Детальніше
03.Вер.2020

1 вересня наш дитячий садок радо зустрів дітей. За традицією малята святкували День знань. В цьому році він має назву “Ми діти твої, Україно”. Дошкільнята кожної групи розповідали вірші, співали пісні, грали в ігри. На свіжому повітрі було проведено спортивні розваги.

Детальніше
02.Вер.2020

   Увага! Нагадуємо Насильство широко застосовується людьми як засіб досягнення бажаного результату. І воно завжди пов’язано з поняттям свободи: жертву змушують до якоїсь поведінки або до прийняття певних умов, руйнуючи її біологічне чи психічне життя, або ж погрожуючи його зруйнувати. Відповідно до закону “Про попередження насильства в сім’ї” насильством в сім’ї є будь-які умисні дії фізичного, сексуального, … Продовжити читання “Насильство в сім’ї: як захистити себе та родину!!!”

Детальніше
01.Чер.2020
Детальніше
01.Чер.2020

За інформацією громадської організації «Ла Страда – Україна» Національна дитяча гаряча лінія з початку запровадження в Україні карантину прийняла понад 4 тис. звернень від дітей, підлітків та дорослих. Більшість звернень тісно пов’язані з поширенням пандемії COVID -19 та стосуються насильства і жорстокого поводження з дітьми у власних родинах (40% від загальної кількості звернень), проблем із … Продовжити читання “Національна дитяча гаряча лінія”

Детальніше
error: Content is protected !!