Новини

03.Лип.2019

Як стимулювати у дітей інтерес до пізнання навколишнього? Уміння обмірковувати і описувати своє життя абсолютно не притаманне дитині до шести років. У дорослих подібне явище вчені називають рефлексією. Вважається, що людина, яка добре володіє рефлексією, високоінтелектуальна. В останні роки психологи навчилися розвивати у людей рефлексивну свідомість. Успіху можна досягти, займаючись з дітьми починаючи вже з … Продовжити читання “Подив як стимул до пізнання”

Детальніше
03.Чер.2019

З 20 по 24 травня 2019 року в  дошкільному закладі проходив Тиждень безпеки дитини. Проведені заходи протягом Тижня безпеки дитини були спрямовані насамперед на: – усвідомлення дітьми дошкільного віку цінності власного життя та здоров’я; – ознайомлення із характерними ознаками і негативними наслідками таких стихійних явищ природи, як землетрус, повінь гроза, ожеледиця та формування умінь адекватно … Продовжити читання “ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ”

Детальніше
22.Тра.2019

Вихователі старшої А групи  Пух А.У. та Пугач М.А. провели засідання літературної студії на тему: «Видатні українські письменники». Вихованці групи показали свої знання про життя та творчість письменників – класиків та сучасних дитячих українських поетів. Діти під час заходу також декламували вірші поетів, які вивчали в садочку та вдома з батьками.

Детальніше
11.Тра.2019

24 квітня 2019 року вихованці старшої Б групи  долучилися до літературного свята  «Видатні українські поети та письменники»,  яке  організували і провели працівники дитячої бібліотеки спільно з вихователями Івановою М.А.  і  Говорухою І.В. Діти підготували і мали змогу продекламувати вірші українських поетів, розглянути книжки українських письменників для дітей. Працівники дитячої бібліотеки показали малятам цікавий фільм про … Продовжити читання “ЛІТЕРАТУРНЕ СВЯТО”

Детальніше
11.Тра.2019

Наш дошкільний заклад брав участь у виставці Великодніх писанок, яку організувала  Житомирська міська рада в рамках  міських заходів по підготовці до Великодніх свят. Писанки виготовила Кондратюк Людмила Олегівна.

Детальніше
error: Content is protected !!