Новини

01.Чер.2020
Детальніше
01.Чер.2020

За інформацією громадської організації «Ла Страда – Україна» Національна дитяча гаряча лінія з початку запровадження в Україні карантину прийняла понад 4 тис. звернень від дітей, підлітків та дорослих. Більшість звернень тісно пов’язані з поширенням пандемії COVID -19 та стосуються насильства і жорстокого поводження з дітьми у власних родинах (40% від загальної кількості звернень), проблем із … Продовжити читання “Національна дитяча гаряча лінія”

Детальніше
27.Тра.2020

До дитсадків не пускатимуть дітей та працівників із температурою вище 37,2 С, приміщення необхідно дезінфікувати та провітрювати, а з дітьми варто проводити більше часу на свіжому повітрі. Про це йдеться у тимчасових рекомендаціях щодо організації роботи дитячих садків на період карантину через COVID-19. Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем та опубліковано на сайті МОЗ. “Дитячі садки відкриють … Продовжити читання “ЯК ОРГАНІЗУВАТИ РОБОТУ ДИТЯЧИХ САДКІВ НА ПЕРІОД АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ – ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР НАДАВ РЕКОМЕНДАЦІЇ”

Детальніше
18.Тра.2020

Весна-чудова пора року, коли цілими днями можна проводити час на лоні природи, спостерігати за чарівним цвітінням квітів, дерев, залучатися до весняних турбот на городі,в саду, в квітнику. Вихованці групи «Джерельце» із задоволенням відтворюють свої спостереження за змінами в природі в своїх чудових роботах, а також примножують красу рідного краю. А також малята мріють, щоб наша … Продовжити читання “Дитячий колаж”

Детальніше
06.Тра.2020

Весна — прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долучити дітей до праці у природі, розширити їхні  природничі знання, навчити  вмінню бачити красу навколишнього світу, любити та берегти його. Вихованці групи «Краплинка»  із задоволенням залучаються  до весняних турбот родини на городі, в квітнику та в саду.  За відгуками батьків, діти активно засвоюють  в практичній … Продовжити читання “Маленькі трудівники”

Детальніше
error: Content is protected !!