Новини

16.Січ.2020

На Старий Новий рік вихованці нашого дошкільного закладу вивчили багато колядок та щедрівок. З Новорічними та Різдвяними побажаннями діти старшого дошкільного віку привітали всіх в садочку.

Детальніше
19.Гру.2019

Дошкільний навчальний заклад №56 долучився до акції, яку проводить громадська організація «Я-мама» (проведення свята Різдва для 100 сімей, які виховують дітей з інвалідністю). З допомогою батьків наших вихованців зібрали канцтовари, солодощі, книги, іграшки, предмети гігієни для цих діток. Особлива подяка батькам групи раннього віку «Веселка» та батькам логопедичної групи «Калинка». Разом творити добро просто!!!

Детальніше
28.Лис.2019

В дошкільному закладі пройшла зустріч батьків майбутніх першокласників з вчителем початкової школи ЖЗОШ №33 Нікітчиною Іриною Василівною. Ірина Василівна цікаво і доступно ознайомила батьків із змістом, формами і методами організації освітньої роботи з дітьми в 1 класі  в умовах НУШ.  Педагог зазначила важливість співпраці з батьками  з метою  створення школи, в якій буде приємно навчатись … Продовжити читання “Зустріч з вчителем початкової школи”

Детальніше
14.Лис.2019

Клініка «Медібор» оголошує конкурс ПОЛОЖЕННЯ про конкурс дитячого малюнка «Лікар нашої сім’ї» Конкурс дитячого малюнка «Лікар нашої сім’ї» (далі – Конкурс) відбувається з нагоди відзначення 15 річниці відкриття клініки «Медібор» і започаткований директором клініки Віктором Борщівським.   І. Мета проведення Конкурсу Метою проведення Конкурсу є: пропаганда значення професії лікаря, формування симпатії та дружнього ставлення до … Продовжити читання “Запрошуємо взяти участь у конкурсі. Виграй 10 тис. грн!”

Детальніше
08.Лис.2019

Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання, яке характеризується запаленням переважно слизових оболонок ротоглотки та явищами загальної інтоксикації з переважним ураженням серцево-судинної та нервової систем. Збудником захворювання є дифтерійна паличка (коринебактерія), яка виробляє екзотоксин, стійка до дії різних чинників і у зовнішньому середовищі може зберігатися до 15 діб, проте кип’ятіння та 1% розчину сулеми знищують палички … Продовжити читання “Що треба знати про дифтерію?”

Детальніше
error: Content is protected !!