Мамо-терапія – лікування маминою любов’ю

03.Лип.2019
Мамо-терапія – лікування маминою любов’ю

Любов матері до своєї дитини здатна зцілити її  від будь-якої хвороби і дати установку на щасливе і успішне життя.

Кожна мама здатна допомогти дитині впоратися навіть з важкою хворобою.  Під керівництвом лікаря вона може позбавити малюка від страхів, безсоння, заїкування та інших нервових порушень.  Наразі, мама може дати дитині установку на щастя – і вона стане щасливою і успішною людиною.  Як це зробити?

 Дитина – це келих для маминої любові.  Якщо малюк наповнений нею – він щасливий, нормально розвивається.  Недолюблене дитя погано себе веде, стає неслухняним, може почати заїкуватися, мочитися в ліжечко, а підхопивши інфекцію, одужує повільно і погано.  Але варто мамі наповнити його своєю любов’ю, і одужання йде набагато успішніше.

 Але як передати малюкові свою любов?  Фахівці вважають: перш за все поглядом і дотиком.  Як можна частіше з любов’ю дивіться в очі дитини, погладжуйте, притискайте, обіймайте, жартівливо з нею грайте …

 До цих двох способів є і третій.  Психологи вважають, що приблизно до 2 років мама взагалі не повинна розлучатися з малюком.  Якщо в цей час вона виходить на роботу або веде світський спосіб життя – часто ходить в гості, їздить відпочивати, а дитину залишає на бабусю або няню, – потік любові переривається, малюк починає частіше хворіти, гірше розвивається.

 І ще велике значення для дитини – не тільки немовляти, але і дошкільника, і навіть молодшого школяра, – має мамин голос.  Дитина починає чути його з п’ятого місяця внутрішньоутробного життя, народившись, вона вже впізнає його, емоційно реагує, розрізняє інтонації.  Мамин голос стає як би внутрішнім голосом дитини.  Якщо мама має до малюка багато претензій, дорікає, що він не такий, як хотілося б, дитині задається програма невдач і хвороб.  І навпаки: якщо цей голос постійно схвалює, підтримує, дає установку на щастя, здоров’я, то всі психоемоційні процеси приходять в норму.

 В цьому і полягає психотерапевтична методика лікування маминої любов’ю.

Мама для хворого малюка – це ліки, що сильніші від таблеток і мікстур.  Мама любить свою дитину незалежно від того, слухняна вона чи ні, хвора або здорова.  Її любов безумовна.

 Установка на щастя.

  Фрази, які треба вимовляти, – невипадкові.  Кожне слово – продумане і перевірене.  Базова частина навіювання, що складається з 4 блоків, корисна будь-якій дитині, навіть самій здоровій і щасливій.

 1-й блок – “вітамін материнської любові”: за допомогою цих слів мама виливає свою любов на дитину.

 “Я тебе дуже-дуже сильно люблю. Ти найдорожче і найрідніше, що у мене є. Ти моя рідна частинка, рідна кровинка. Я без тебе не можу жити. Я і тато тебе дуже сильно любимо”.

 2-й блок – установка на фізичне здоров’я.  При легких нездужання одна ця “мамо-терапія” може вилікувати без бдь-яких ліків.

 “Ти сильна, здорова, красива дитина, мій хлопчик (дівчинка). Ти гарно їси і тому швидко ростеш і розвиваєшся. У тебе міцні, здорові сердечко, грудь, животик. Ти легко і красиво рухаєшся. Ти загартована, рідко і мало хворієш”  .

3-й блок – установка на нервово-психічне здоров’я, психічний розвиток.

 “Ти спокійний хлопчик (дівчинка). У тебе гарні міцні нерви. Ти терплячий, ти добрий, ти товариський. Ти розумний. У тебе добре розвивається голівка. Ти все добре розумієш і запам’ятовуєш. У тебе завжди гарний настрій, і ти любиш посміхатися.  ти добре спиш. ти легко і швидко засинаєш, ти бачиш тільки хороші добрі сни. ти добре відпочиваєш, коли спиш. У тебе добре і швидко розвивається мова “.

 4-й блок відображає народну мудрість.  З давніх-давен мама брала хвору дитину на руки, притискала до себе і своєю внутрішньою силою очищала її від недуги: “Віддай мені свою хворобу!”

 “Я забираю і викидаю твою хворобу і твої труднощі. (Далі мама називає конкретні проблеми дитини.) Я забираю і викидаю твій поганий сон (якщо дитина погано спить). Я забираю і викидаю твої страшні сни. Я забираю і викидаю твою плаксивість. Я забираю і викидаю твою нелюбов до їжі. (і заключна фраза на мажорі …) Я тебе дуже-дуже сильно люблю “.

 Час і місце.

 Найкраще займатися цим, коли дитина спить.  Вона прекрасно запам’ятає, що мама говорила вночі.  Отже, через 20-30 хвилин після того як малюк заснув, сідайте до його ліжечка з текстом в руках і тричі читайте кожну фразу: спочатку подумки для себе, потім подумки – звертаючись до дитини, потім вголос.

 Робіть це кожен день: місяць, два – в залежності від стану дитини.  Ні висока температура, ні інші прояви хвороби протипоказаннями не є.  А ось якщо сама мама не в формі – захворіла, напружена, – сеанс краще скасувати.

Говоріть ці слова вашій солодко сплячій дітворі – і вона обов’язково виросте здоровою, розумною і щасливою!

error: Content is protected !!