Інформація для батьків

29.Кві.2022
Детальніше
29.Кві.2022

Збережемо життя та здоров’я наших дітей! НА ДОПОМОГУ БАТЬКАМ Враховуючи широкомасштабну війну російських окупаційних військ на всій території України, є велика загроза отримати враження мінами та вибухонебезпечними предметами. Ми, дорослі, для збереження життя та здоров’я наших дітей маємо володіти необхідними знаннями, потрібними для подальшої безпечної життєдіяльності а також навчити дошкільнят правилам поведінки з метою  уникнення … Продовжити читання “Збережемо життя та здоров’я дітей під час воєнних дій!!!”

Детальніше
10.Гру.2021

Інформація про Програму Президента України – надання допомоги “єПідтримка” (виплати по 1000 грн)   Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма). Попередньо Програмою передбачатиметься надання державою підтримки в розмірі 1 000 гривень повнолітнім громадянам. За ці … Продовжити читання “Програма цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка»”

Детальніше
10.Чер.2021

       Шановні батьки! Порізи, садна та подряпини — невід’ємна частина допитливого дитинства. Навіть найуважніші батьки не можуть гарантувати, що їхня дитина виросте без падінь, забитих місць і ушкоджень. Тому навчіться правильно надавати їй домедичну допомогу.  Адже чітко знаючи, що робити в конкретній ситуації, ви зможете попередити серйозні наслідки травм.   Укус комахи   … Продовжити читання “Безпечне літо: як дитині надати домедичну допомогу.”

Детальніше
29.Кві.2021

  З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)  ЖДНЗ №56 здійснює свою діяльність з урахуванням вимог санітарного законодавства та необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів,  які спрямовані на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Відповідно рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.03.2021 року, протокол №8, рішення … Продовжити читання “Робота ЖДНЗ № 56 під час посиленого карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”

Детальніше