Поради для батьків

20.Кві.2021

    З метою якісного реагування на порушення прав та свободи дитини, надаємо інформацію з контактами уповноважених органів серед учасників освітнього процесу.

Детальніше
28.Кві.2020

Як же розважити дитину в ситуації, коли ви не можете дозволити їй гуляти на вулиці і спілкуватися з друзями? На допомогу Вам прийдуть театралізовані ігри. Вони допоможуть: познайомити дитину з художньою літературою, музикою, образотворчим мистецтвом, правилами етикету, обрядами та традиціями рідного краю; сформувати модель поведінки дитини в сучасному світі; усвідомити моральну суть людської діяльності; залучити … Продовжити читання “Як цікаво та змістовно організувати дозвілля дітей? (поради для батьків в умовах карантину)”

Детальніше
19.Гру.2018

  НЕ шантажуйте дитину ніколи, навіть у «виховних» цілях. Недопустимі вислови на кшталт «поводься чемно, а то я ніколи тебе не любитиму», «не зробиш те-то, не отримаєш цього» тощо. НЕ сваріть дитину за те, що вона не поділилася з кимось іграшкою. Свої речі дитина має право не давати, як, власне, і дорослий. НЕ підганяйте дитину … Продовжити читання “10 заборон для дорослих”

Детальніше
18.Гру.2018

1. Організовуйте день дитини відповідно до режиму: вона має вчасно прокидатися, їсти, гуляти на свіжому повітрі, вкладатися спати тощо. У будні щовечора гуляйте з дитиною 1-1,5 години, у вихідні 3,5-4 год. протягом дня. 2. Під час денної прогулянки разом з дитиною: – катайтеся на велосипедах, роликах, скейтах, самокатах в теплу пору року, а взимку — … Продовжити читання “Як підготувати дитину до успішного шкільного життя”

Детальніше