Поради для батьків

22.Сер.2023

Збережемо життя та здоров’я наших дітей! ШАНОВНІ БАТЬКИ !  Ми, дорослі, враховуючи широкомасштабну війну російських окупаційних військ на всій території України,для збереження життя та здоров’я наших дітей маємо володіти необхідними знаннями, потрібними для подальшої безпечної життєдіяльності а також навчити наших дітейправилам безпечної поведінки Безпека наших дітей, особливо в умовах дії воєнного стану, є першочерговим та … Продовжити читання “Безпека наших дітей”

Детальніше
22.Сер.2023

ШАНОВНІ БАТЬКИ !              Сьогодні, коли триває жорстока війна на території нашої країни,  важливо допомогти дітям осмислити події, що ми як українці не лише захищаємо  свою землю, прекрасну українську природу, а і її славну історію, традиції та культуру. Від нас дорослих залежить чи будуть наші діти знати історію, символіку, традиції, … Продовжити читання “Виховуємо маленького патріота”

Детальніше
20.Чер.2023
Детальніше
10.Сер.2022

Музичне мистецтво у педагогіці є потужним засобом виховного впливу на дитину. Завдяки чарівному світу музики ми маємо можливість прищеплювати дітям любов та інтерес до народної музичної творчості, виховувати повагу до традицій, звичаїв рідного краю, сприяти формуванню патріотичних  почуттів, як базису розвитку загальнолюдських цінностей. В дошкільному віці  важливо надавати перевагу прищепленню дитині любові і розумінню національної … Продовжити читання “Патріотичне виховання засобами музики”

Детальніше
11.Тра.2022

  Тихі ігри (поради батькам)             Все більше запитів про те, що робити, коли діти шумлять, а це не дуже доречно. Пропонуємо скарбничку “тихих ігор”          Нам важливо пам’ятати – Багато дітей мінімум до 6 років не вміють контролювати гучність мови. Центри мови і центри когнітивного контролю … Продовжити читання “Поради для батьків під час воєнних дій”

Детальніше