Поради для батьків

10.Сер.2022

Музичне мистецтво у педагогіці є потужним засобом виховного впливу на дитину. Завдяки чарівному світу музики ми маємо можливість прищеплювати дітям любов та інтерес до народної музичної творчості, виховувати повагу до традицій, звичаїв рідного краю, сприяти формуванню патріотичних  почуттів, як базису розвитку загальнолюдських цінностей. В дошкільному віці  важливо надавати перевагу прищепленню дитині любові і розумінню національної … Продовжити читання “Патріотичне виховання засобами музики”

Детальніше
11.Тра.2022

  Тихі ігри (поради батькам)             Все більше запитів про те, що робити, коли діти шумлять, а це не дуже доречно. Пропонуємо скарбничку “тихих ігор”          Нам важливо пам’ятати – Багато дітей мінімум до 6 років не вміють контролювати гучність мови. Центри мови і центри когнітивного контролю … Продовжити читання “Поради для батьків під час воєнних дій”

Детальніше
20.Кві.2021

    З метою якісного реагування на порушення прав та свободи дитини, надаємо інформацію з контактами уповноважених органів серед учасників освітнього процесу.

Детальніше
28.Кві.2020

Як же розважити дитину в ситуації, коли ви не можете дозволити їй гуляти на вулиці і спілкуватися з друзями? На допомогу Вам прийдуть театралізовані ігри. Вони допоможуть: познайомити дитину з художньою літературою, музикою, образотворчим мистецтвом, правилами етикету, обрядами та традиціями рідного краю; сформувати модель поведінки дитини в сучасному світі; усвідомити моральну суть людської діяльності; залучити … Продовжити читання “Як цікаво та змістовно організувати дозвілля дітей? (поради для батьків в умовах карантину)”

Детальніше
19.Гру.2018

  НЕ шантажуйте дитину ніколи, навіть у «виховних» цілях. Недопустимі вислови на кшталт «поводься чемно, а то я ніколи тебе не любитиму», «не зробиш те-то, не отримаєш цього» тощо. НЕ сваріть дитину за те, що вона не поділилася з кимось іграшкою. Свої речі дитина має право не давати, як, власне, і дорослий. НЕ підганяйте дитину … Продовжити читання “10 заборон для дорослих”

Детальніше