Поради для батьків

08.Лис.2019

Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання, яке характеризується запаленням переважно слизових оболонок ротоглотки та явищами загальної інтоксикації з переважним ураженням серцево-судинної та нервової систем. Збудником захворювання є дифтерійна паличка (коринебактерія), яка виробляє екзотоксин, стійка до дії різних чинників і у зовнішньому середовищі може зберігатися до 15 діб, проте кип’ятіння та 1% розчину сулеми знищують палички … Продовжити читання “Що треба знати про дифтерію?”

Детальніше
19.Гру.2018

  НЕ шантажуйте дитину ніколи, навіть у «виховних» цілях. Недопустимі вислови на кшталт «поводься чемно, а то я ніколи тебе не любитиму», «не зробиш те-то, не отримаєш цього» тощо. НЕ сваріть дитину за те, що вона не поділилася з кимось іграшкою. Свої речі дитина має право не давати, як, власне, і дорослий. НЕ підганяйте дитину … Продовжити читання “10 заборон для дорослих”

Детальніше
18.Гру.2018

1. Організовуйте день дитини відповідно до режиму: вона має вчасно прокидатися, їсти, гуляти на свіжому повітрі, вкладатися спати тощо. У будні щовечора гуляйте з дитиною 1-1,5 години, у вихідні 3,5-4 год. протягом дня. 2. Під час денної прогулянки разом з дитиною: – катайтеся на велосипедах, роликах, скейтах, самокатах в теплу пору року, а взимку — … Продовжити читання “Як підготувати дитину до успішного шкільного життя”

Детальніше
error: Content is protected !!