Гурток «Школа м’яча»

20.Лис.2018
Гурток «Школа м’яча»

Дошкільний період життя дитини є найбільш відповідальним етапом розвитку малюка, та одним з найважливіших у становленні особистості.У дошкільному віці закладаються основи здоров’я та довголіття, формується система рухових умінь та навичок, закладається фундамент для формування физично та психично здорової особистості.

Інтересу до рухової активності сприяють різноманітні види фізкультурних заходів:

  • фізкультурні заняття;
  • фізкультурно-оздоровчі заходи(ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну,фізкультхвилинки, фізкультпаузи,загартувальні процедури;
  • різні форми організації рухової активності в повсякденні(фізичні вправи на прогулянках,фізкультурні свята та розваги, рухливі ігри, самостійна рухова діяльність, дні та тижні здоров’я,індивідуальна робота з фізичного виховання, дитячий туризм, спортивні гуртки).

У нашому закладі діє гурток «Школа м’яча». Вправи та ігри з м’ячем вдосконалюють навички основних рухів дітей, розвивають не лише великі, але й дрібні  м’язи обох рук, збільшують рухливість суглобів пальців та кистей. Вони сприяють  розвитку функцій: зорового,рухового, вестибулярного, тактильного, слухового аналізаторів, сприяють формуванню правильної постави. Розвивають фізичні якості дитини: швидкість, силу, спритність, сконцентрованість, здатність до швидкого переключення та стійкість уваги. Виховують витримку, витривалість, впевненість і рішучість.

Мета гуртка: Створити сприятливі умови для розвитку та зміцнення дитячого організму. Забезпечити формуваня здоровозбережувальної компетенції реалізуючи освітню лінію «Особистість дитини». Формувати навички передачі, ловіння, ведення, кидків м’яча в корзину та вміння застосовувати їх в ігрових ситуаціях;  навчати поєднувати ці дії між собою, а також з іншими діями з м’ячем і без м’яча.  Розвивати точність і виразність рухів, просторову орієнтацію. Виховувати вміння грати з м’ячем, не заважаючи один одному та виконувати дії чітко за сигналом.

Галерея зображень