Дитячий колаж

18.Тра.2020
Дитячий колаж

Весна-чудова пора року, коли цілими днями можна проводити час на лоні природи, спостерігати за чарівним цвітінням квітів, дерев, залучатися до весняних турбот на городі,в саду, в квітнику.

Вихованці групи «Джерельце» із задоволенням відтворюють свої спостереження за змінами в природі в своїх чудових роботах, а також примножують красу рідного краю.

А також малята мріють, щоб наша планета була щасливою…

«Гра має важливе значення в житті дитини. Якою буде дитина в грі, такою вона буде і в праці, коли виросте. Тому виховання майбутнього діяча відбувається перш за все в грі» А.С.Макаренко.

В умовах карантину малята групи «Джерельце» не сумують, а активно і весело працюють. Адже ігри з природнім матеріалом, пластиліном, конструктором, гудзиками, сірниками допомагають розвивати дрібну моторику, креативне мислення, уяву, фантазію, пам’ять, впливають на мовленнєвий розвиток дитини. Горох, квасоля, сушка, перловка, пшениця, сірники, гудзики-відмінний результат релаксації.

В рамках конкурсу до міжнародного Дня Матері малята підготували подарунки для матусь та за допомогою картинок розповіли,  як вони допомагають матусі.

 

error: Content is protected !!