Чарівні клаптики

13.Лис.2018
Чарівні клаптики

В дошкільному закладі діє гурток «Чарівні клаптики». До занять гуртка  під керівництвом вихователя Куліковської Тетяни Станіславівни залучаються діти спеціалізованих груп з порушенням зору та порушенням мовлення. Гуртківці працюють з тканиною. Саме використання та поєднання різноманітних видів тканини розвиває у дітей відчуття фактури тканини: блискучої і матової, різнобарвної і однотонної, гладенької і шорсткої, щільної і прозорої сприяє умінню підбирати її відповідно до задуманого художнього образу. Створюючи з клаптиків тканини картини, діти мають змогу передати в ній певні особливості, ознаки, якості зображуваних предметів, гру світла і тіней, кольору і ліній тощо.

Даний вид рукоділля стимулює розвиток дрібної моторики (саме робота з дрібними матеріалами, ножицями та пензликом), гостроти зору, творчих здібностей малят, залучає їх до краси і гармонії, до світу мистецтва. 

Нескладні дитячі аплікації, виготовлені на заняттях гуртка, служать прикрасою інтер’єру закладу, часто використовуються як подарунки близьким людям. Залучення дітей до світу рукоділля сприяє багатогранному розвитку творчих рис майбутнього художника, дизайнера, декоратора, модельєра… Маленькі фантазери, свідомість яких ще не працює за стереотипами та кальками, дивують усіх нас власними шедеврами.

Галерея зображень