Соціально-психологічна служба

26.Чер.2020
Детальніше
25.Тра.2020

Всім відомо, що діти зазвичай проводять майже весь час з мамою. Але це не зовсім правильно, тато має теж придляти час дитині, зрозуміло, що він на роботі втомлюється, але хоча б годину кожен день необхідно виділяти час для дітей, для них це дуже важливо у розвитку та побудові довірливих стосунків з татом. Ось декілька порад … Продовжити читання “ЯК ЗАОХОТИТИ ТАТА ДО ІГОР З ДИТИНОЮ”

Детальніше
25.Тра.2020

Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища. Щоб вберегти дитину від біди, треба пам’ятати та дотримуватись наступних правил: не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час; вчити дитину користуватися дверним вічком; не дозволяти відчиняти двері … Продовжити читання “ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСОБИСТОЇ БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ”

Детальніше
25.Тра.2020

Шановні батьки, я впевнена, що під час карантину ви вже гралися зі своїми дітьми в різні ігри (дидактичні,рухливі, з тваринками, складали пазли, малювали, ліпили і т.д.), сьогодні я вам пропоную цікаві ігри з гудзиками. Я впевнена, що дітям це сподобається, адже це цікаво, неординарно та яскраво. А головне – розвиток дрібної моторики, що є неодмінною … Продовжити читання “ДОБІРКА ІДЕЙ ДЛЯ ІГОР З ГУДЗИКАМИ”

Детальніше
15.Тра.2020

Дошкільне дитинство — особливий етап у житті дитини, який не лише обумовлює її загальний розвиток, а й проектує усе подальше життя. Дорослі мають розуміти унікальність цього періоду, сприймати дитину як цінність і найголовніше — усвідомлювати свою відповідальність за її гармонійний розвиток. Емоційні взаємини батьків з дитиною спонукають її розкривати потенціал, формують у неї почуття значущості, сприяють подальшій … Продовжити читання “Дитина – дзеркало батьків, або Що потрібно знати про дитячу агресію”

Детальніше
error: Content is protected !!