Соціально-психологічна служба

26.Жов.2021

  Як часто ми дорослі вважаємо що краще покарати малюка, накричати на нього, ніж спокійно вислухати і спробувати зрозуміти. Адже ми сердимося не на проблему, а на те що нас дратує плач, непослух, ми свій гнів на самих себе намагаємося обрушити на маленький скарб. Хіба так можна? Якщо дитина плаче, значить їй погано. Давайте спробуємо … Продовжити читання “Чому діти плачуть?”

Детальніше
13.Жов.2021

       Одна з проблем, яка стала актуальною — поширене цькування (булінг) серед дітей. Ситуації, коли одна дитина чи група дітей ображають, цькують, б’ють іншу дитину. Прийняття 18 грудня 2018 року Верховною Радою України Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу тягне за собою ряд змін у вирішенні зазначеної … Продовжити читання “Стоп: булінг!!!”

Детальніше
05.Жов.2021

  Виховання дітей – це процес дуже непростий і відповідальний. Основну роль у вихованні дітей покликані відігравати їх батьки. Саме від того, що дадуть батьки в дитинстві, і залежить майбутнє дитини, її майбутньої сім’ї. Виважений підхід до виховання допоможе виростити щасливу особистість у всіх сферах, а також уникнути багатьох проблем і труднощів. Сподіваємося, наші поради … Продовжити читання “ЯК ВИХОВАТИ ЩАСЛИВУ ДИТИНУ? З ЧОГО ПОЧАТИ?”

Детальніше
02.Вер.2021
Детальніше
14.Чер.2021

Зупинимо булінг разом! Що таке булінг    

Детальніше