Соціально-психологічна служба

04.Гру.2019

До міжнародного дня людей з інвалідністю у старшій групі «Капітошка» та логопедичній групі «Калинка» відбулася виставка малюнків, розглядаючи роботи, діти розповідали про людей з обмеженими можливостями, ділилися досвідом як вони допомагають та підтримують таких людей та висловлювали думки як допомогти таким людям, а особливо діткам, стати повноцінними членами суспільства.

Детальніше
27.Лис.2019

Проведення міжнародного дня людей з інвалідністю (3 грудня) спрямоване на привернення уваги до проблем цієї категорії населення, захист їх права на повноцінне життя у суспільстві, свобод та благополуччя. Соціальним педагогом закладу для дітей середніх, старших та логопедичних груп були проведені заняття «Де живе добро?», «Даруй добро» під час яких діти поглибили знання про людей з … Продовжити читання “Де живе добро?”

Детальніше
25.Лис.2019

Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти насильства», в рамках якої  проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї. Протягом 16 днів заходи з попередження насильства над дітьми в усіх його проявах, над жінками  проходять і  в навчальних закладах. Метою є привернення уваги учасників навчально – виховного … Продовжити читання “СТОП насильство! Захистимо дітей разом!”

Детальніше
06.Лис.2019

Правила сімейного виховання. Створити в родині атмосферу любові й розуміння: Будьте уважними і чутливими до дитини та її проблем. Задовольняйте потребу дитини в емоційній допомозі батьків , оскільки емоційна невлаштованість, поганий настрій блокують прагнення дитини. Приділяйте дитині достатньо уваги і часу. Присвячуйте дитині хоча б годину на добу, даруйте їй один з вихідних (проводьте цей … Продовжити читання “ПОРАДИ БАТЬКАМ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ”

Детальніше
06.Лис.2019

Булінг (від анг. Bull – переслідувати) – свідома агресивна поведінки однієї дитини або групи дітей стосовно іншої (бойкот, насмішки, псування особистих речей, фізична розправа тощо.) Соціальна структура булінгу виглядає так: переслідувач (переслідувачі) – свідки – жертва. Найчастіше булінг відбувається у місцях, де контроль з боку дорослих менший або відсутній взагалі. Булінг – це явище, яке … Продовжити читання “Протидія та профілактика булінгу у дитячому середовищі”

Детальніше
error: Content is protected !!