Соціально-психологічна служба

03.Лип.2019

Любов матері до своєї дитини здатна зцілити її  від будь-якої хвороби і дати установку на щасливе і успішне життя. Кожна мама здатна допомогти дитині впоратися навіть з важкою хворобою.  Під керівництвом лікаря вона може позбавити малюка від страхів, безсоння, заїкування та інших нервових порушень.  Наразі, мама може дати дитині установку на щастя – і вона … Продовжити читання “Мамо-терапія – лікування маминою любов’ю”

Детальніше
03.Лип.2019

Як стимулювати у дітей інтерес до пізнання навколишнього? Уміння обмірковувати і описувати своє життя абсолютно не притаманне дитині до шести років. У дорослих подібне явище вчені називають рефлексією. Вважається, що людина, яка добре володіє рефлексією, високоінтелектуальна. В останні роки психологи навчилися розвивати у людей рефлексивну свідомість. Успіху можна досягти, займаючись з дітьми починаючи вже з … Продовжити читання “Подив як стимул до пізнання”

Детальніше
25.Лют.2019

Для того, щоб навчити дитину чомусь або сформувати  у неї очікувану поведінку, батьки повинні показати їй, що добре (тобто, яку поведінку вони схвалюють), а що – погано (які дії вони засуджують). Це можна зробити двома шляхами: або карати дитину за проступки, помилки, які вона робить – тобто  використовувати “негативне підкріплення” (похмурість,  позбавлення якогось блага або … Продовжити читання “Як сформувати очікувану поведінку у дитини”

Детальніше
25.Лют.2019

 Що таке стрес? Якщо говорити побутовою мовою стрес – це психічний механізм захисту внутрішнього світу дитини, коли звичний хід речей порушується будь-яким нововведенням для психіки малюка. Причини стресу у дітей Як правило, це – необхідність розлучатися з близькими людьми, починаючи від вступу до дитячого садочка, зміни у звичному плині життя і, до речі, на третьому … Продовжити читання “Як допомогти дитині впоратися зі стресом?”

Детальніше
15.Лют.2019

Радимо  запам’ятати! В сім’ї дитина пізнає, як взаємодіяти з іншими людьми, як ставитися до себе і до оточення, як впоратися з труднощами. Які уроки може отримати дитина, що стикається з домашнім насильством? Діти, що були свідками насильства в сім’ї, засвоюють: Насильство – це засіб розв’язання конфліктів або отримання бажаного. Цю навичку вони переносять спочатку в … Продовжити читання “Поради соціального педагога батькам”

Детальніше
error: Content is protected !!