Соціально-психологічна служба

21.Жов.2020

Інформуємо про те, що збільшився робочий час Національної дитячої “гарячої лінії” Громадської організації “Ла Страда Україна”. Наразі Національна дитяча “гаряча лінія” надає консультації в телефонному та онлайн-режимах в будні дні з 12:00 до 20:00. 0-800-500-225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільнох телефонів) або 116-111 (короткий номер безкоштовно з мобільних телефонів).

Детальніше
04.Вер.2020

Ви  вирішили  віддати  свою  дитину  до  дошкільного  закладу  або  в  групу  раннього  віку. Утім,  постає  запитання:  як  сприйме  дитина  те,  що  мама,  яка  була  завжди  поруч,  тепер з’являтиметься лише ввечері, а замість неї потрібно бути з вихователем та ще з десятком інших хлопчиків та дівчаток, кожен з яких також вимагає уваги. Отже, відбувається адаптація, і … Продовжити читання “Адаптація дітей до умов дошкільного закладу”

Детальніше
02.Вер.2020

   Увага! Нагадуємо Насильство широко застосовується людьми як засіб досягнення бажаного результату. І воно завжди пов’язано з поняттям свободи: жертву змушують до якоїсь поведінки або до прийняття певних умов, руйнуючи її біологічне чи психічне життя, або ж погрожуючи його зруйнувати. Відповідно до закону “Про попередження насильства в сім’ї” насильством в сім’ї є будь-які умисні дії фізичного, сексуального, … Продовжити читання “Насильство в сім’ї: як захистити себе та родину!!!”

Детальніше
26.Чер.2020
Детальніше
25.Тра.2020

Всім відомо, що діти зазвичай проводять майже весь час з мамою. Але це не зовсім правильно, тато має теж придляти час дитині, зрозуміло, що він на роботі втомлюється, але хоча б годину кожен день необхідно виділяти час для дітей, для них це дуже важливо у розвитку та побудові довірливих стосунків з татом. Ось декілька порад … Продовжити читання “ЯК ЗАОХОТИТИ ТАТА ДО ІГОР З ДИТИНОЮ”

Детальніше
error: Content is protected !!