Національно-патріотичне виховання

16.Лис.2019

У жовтні  2019 року діти старшого дошкільного віку та їхні батьки долучилися до святкування Покрови.  Проведення освітнього заходу «Запрошуємо на український ярмарок» сприяло збагаченню знань дітей про історію та традиції українського народу.  Важливою складовою заходу було вшанування захисників Вітчизни, вручення їм оберегів, які виготовили діти власноруч. Зворушливим  моментом, як для дітей, так і дорослих, стало … Продовжити читання “Cвяткування Покрови”

Детальніше
22.Тра.2019

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Саме тому, ми, педагоги та вихованці дошкільного закладу,  також залучилися до святкування Дня вишиванки 16 травня  2019 року.

Детальніше
22.Тра.2019

Великдень — найважливіше із 12 головних християнських щорічних свят. Його святкують практично у кожній українській родині, тож і ми в дошкільному закладі традиційно щороку залучаємося до його святкування. Великоднє свято дає можливість педагогам закладу закріпити з дітьми в доступній та цікавій формі традиції, прикмети, обряди, пов’язані із цим днем.

Детальніше
13.Лис.2018

Визначну роль у патріотичному вихованні дітей дошкільного віку відіграють народні традиції — досвід, звичаї, погляди, смаки, норми поведінки, що склалися історично і передаються з покоління в покоління (шанувати старших, піклуватися про дітей, відзначати пам’ятні дати тощо). Саме тому, в дошкільному закладі ми активно залучаємо вихованців та їх батьків до участі у народних святах і обрядах.  … Продовжити читання “Національно-патріотичне виховання”

Детальніше