Національно-патріотичне виховання

22.Сер.2023

ШАНОВНІ БАТЬКИ !              Сьогодні, коли триває жорстока війна на території нашої країни,  важливо допомогти дітям осмислити події, що ми як українці не лише захищаємо  свою землю, прекрасну українську природу, а і її славну історію, традиції та культуру. Від нас дорослих залежить чи будуть наші діти знати історію, символіку, традиції, … Продовжити читання “Виховуємо маленького патріота”

Детальніше
10.Сер.2022

Музичне мистецтво у педагогіці є потужним засобом виховного впливу на дитину. Завдяки чарівному світу музики ми маємо можливість прищеплювати дітям любов та інтерес до народної музичної творчості, виховувати повагу до традицій, звичаїв рідного краю, сприяти формуванню патріотичних  почуттів, як базису розвитку загальнолюдських цінностей. В дошкільному віці  важливо надавати перевагу прищепленню дитині любові і розумінню національної … Продовжити читання “Патріотичне виховання засобами музики”

Детальніше
16.Лис.2019

У жовтні  2019 року діти старшого дошкільного віку та їхні батьки долучилися до святкування Покрови.  Проведення освітнього заходу «Запрошуємо на український ярмарок» сприяло збагаченню знань дітей про історію та традиції українського народу.  Важливою складовою заходу було вшанування захисників Вітчизни, вручення їм оберегів, які виготовили діти власноруч. Зворушливим  моментом, як для дітей, так і дорослих, стало … Продовжити читання “Cвяткування Покрови”

Детальніше
22.Тра.2019

Великдень — найважливіше із 12 головних християнських щорічних свят. Його святкують практично у кожній українській родині, тож і ми в дошкільному закладі традиційно щороку залучаємося до його святкування. Великоднє свято дає можливість педагогам закладу закріпити з дітьми в доступній та цікавій формі традиції, прикмети, обряди, пов’язані із цим днем.

Детальніше
13.Лис.2018

Визначну роль у патріотичному вихованні дітей дошкільного віку відіграють народні традиції — досвід, звичаї, погляди, смаки, норми поведінки, що склалися історично і передаються з покоління в покоління (шанувати старших, піклуватися про дітей, відзначати пам’ятні дати тощо). Саме тому, в дошкільному закладі ми активно залучаємо вихованців та їх батьків до участі у народних святах і обрядах.  … Продовжити читання “Національно-патріотичне виховання”

Детальніше