Національно-патріотичне виховання

22.Тра.2019

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Саме тому, ми, педагоги та вихованці дошкільного закладу,  також залучилися до святкування Дня вишиванки 16 травня  2019 року.

Детальніше
22.Тра.2019

Великдень — найважливіше із 12 головних християнських щорічних свят. Його святкують практично у кожній українській родині, тож і ми в дошкільному закладі традиційно щороку залучаємося до його святкування. Великоднє свято дає можливість педагогам закладу закріпити з дітьми в доступній та цікавій формі традиції, прикмети, обряди, пов’язані із цим днем.

Детальніше
13.Лис.2018

Визначну роль у патріотичному вихованні дітей дошкільного віку відіграють народні традиції — досвід, звичаї, погляди, смаки, норми поведінки, що склалися історично і передаються з покоління в покоління (шанувати старших, піклуватися про дітей, відзначати пам’ятні дати тощо). Саме тому, в дошкільному закладі ми активно залучаємо вихованців та їх батьків до участі у народних святах і обрядах.  … Продовжити читання “Національно-патріотичне виховання”

Детальніше
error: Content is protected !!