Музичний керівник

29.Сер.2023

Щобнавчитидитинумузиці, батькам необхідновизначитицілі і завдання. Цезалежитьвідставлення до музики і музичнихпрофесій. Основнимизавданнямимузичноговихованнядітей в сім’ї є такісамі, що і в дошкільномузакладі, а саме: Збагачуватидуховнийсвітдитинимузичнимивраженнями, викликатиінтерес до музики, передаватитрадиціїсвого народу, формуватиосновимузичноїкультури, національноїприналежності; Розвиватимузичні і творчіздібності в процесірізнихвидівмузичноїдіяльності (слуханнямузики, співи, музично-ритмічнадіяльність, гра на дитячихмузичнихінструментах). Сприятизагальномурозвиткудітейзасобамимузики (домашніконцерти, драматизаціїнескладнихмузичнихказок, ляльковихвистав, гра в оркестрі на імпровізованихмузичнихінструментах ( каструлі, пластиковістакани, ложки, тощо…). Якщодитинамузичнообдарована, … Продовжити читання “МУЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ ДИТИНИ В СІМ’Ї”

Детальніше
04.Жов.2021

При народженні кожна дитина має тонкий музичний слух і добре відчуття ритму. Втім, якщо ці здібності не розви­вати, з часом вони згасають. На думку дослідників, саме завдяки музичному слуху та відчуттю ритму малюки здатні сприймати мовлення людей. Із суцільної мішанини звуків вони з часом почи­нають виокремлювати слова, упізнаючи їхні ритмічні схеми. Усьо­го за кілька місяців … Продовжити читання “Поради батькам для розвитку музичного слуху дошкільнят.”

Детальніше
24.Бер.2021

В ЖДНЗ №56 з 01 по 05 березня 2021 року проводилися весняні свята до 8 Березня. Свята до жіночого дня були проникнуті теплом, любов`ю та справжньою радістю, що виникає від справжніх почуттів до найріднішої на землі людини – мами. Вихованці вітали своїх матусь та бабусь з цим чудовим весняним святом. Посміхнулася матуся лагідно мені, І навколо забриніли … Продовжити читання “Привітання зі святом 8 Березня!”

Детальніше
04.Тра.2020

Поради батькам  Звукова забавлянка Часто можна спостерігати ситуацію, коли втомлені від тривалого навантаження під час карантину батьки хочуть присісти, випити теплого чаю/кави, посмакувати свіженькою випічкою, а їхнє маля вимагає уваги та активних розваг. Щоб поєднати приємне з корисним, покажіть дитині один звуковий «фокус», який на тривалий час приверне своєю оригінальністю та незвичністю увагу непосиди. Все, … Продовжити читання “Розвиваймо музичні здібності малят разом”

Детальніше