Логопед

01.Бер.2018

Згідно посадової інструкції,  вчитель-логопед у своїй діяльності керується: Конституцією України; Законами України, Указами Президента України, рішеннями Уряду України; Законом України «Про дошкільну освіту»; Законом України «Про мови»; Державною Національною програмою «Освіта. Україна XXI століття»; Конвенцією про права дитини; Положенням про дошкільний навчальний заклад; Національною доктриною розвитку освіти; Правилами внутрішнього трудового розпорядку; Колективним договором між адміністрацією … Продовжити читання “Логопед як професія”

Детальніше
01.Бер.2018

Для чого потрібно розвивати точність рухів пальців рук (дрібну  моторику)? Ученими доведено, що розвиток рук знаходиться в тісному зв`язку з розвитком мовлення та мислення дитини. Рівень розвитку дрібної моторики та координації рухів рук – один з показників інтелектуального розвитку і, отже, готовності до шкільного навчання. Як правило, дитина, що має високий рівень  розвитку дрібної моторики, … Продовжити читання “Поради для батьків”

Детальніше
01.Бер.2018

Шановні батьки,  з метою поліпшення мовленнєвого дихання та вироблення цілеспрямованого повітряного струменя, необхідного  для вимови звуків, доцільно використовувати дихальні вправи. Щоб дитина займалася із задоволенням, не забувайте перетворювати заняття в цікаву для неї гру. Прочитайте віршик, розгляньте малюнок, а вже потім виконуйте завдання. Почніть гру словами:   Пустотливий вітерець – Дуже жвавий молодець. У квартирку … Продовжити читання “Дихальні вправи”

Детальніше
error: Content is protected !!