Медична сестра радить

25.Сер.2021

  У теплу пору року збільшилася кількість людей, які звертаються за медичною допомогою після укусу бджоли або оси. Бджоли нападають на людину виключно в цілях самозахисту. Потерпілому необхідно витягти з рани жало, щоб менше отрути потрапило в кров. На противагу бджолам, оси після нападу не вмирають. Найбільш небезпечні укуси шершнів і джмелів – представників найбільшого … Продовжити читання “Що робити, коли вкусила оса чи бджола?”

Детальніше
20.Тра.2021

Кліщ – дрібна членистонога комаха класу павукоподібні. В світі налічується величезна кількість видів кліщів, які мешкають в абсолютно різних місцях по всій планеті. Ми ж поговоримо про лісового кліща, він живе в наших широтах і любить людську кров. Лісовий кліщ має вісім лапок і приплюснуте черевце, пофарбоване в коричневий або чорний колір, іноді з червоним … Продовжити читання “Укус кліща у людей. Перша допомога при укусі кліща!!!!!”

Детальніше
05.Тра.2021

  Щорічно 5 травня за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) світова спільнота відзначає Всесвітній день гігієни рук. На сьогодні це надзвичайно важливо під час пандемії викликаної CoV-SARS-2. Оскільки руки є одним із основних факторів ризику розповсюдження хвороботворних мікроорганізмів, гігієна рук дозволяє знизити рівень поширення інфекційних захворювань. Всесвітній день гігієни рук започатковано, щоб нагадати про … Продовжити читання “Міжнародний день гігієни рук.”

Детальніше
04.Вер.2020
Детальніше
04.Вер.2020

 

Детальніше