Медична сестра радить

30.Тра.2022

Що робити в разі ядерного вибуху? Російський кривавий диктатор Путін та його посіпаки вже неодноразово погрожували всьому світу ядерною зброєю. Зважаючи на звірства окупантів в Україні, їхні правителі дійсно можуть піти на невідворотних крок. Паніка й страх у разі ядерного вибуху точно нічим не допоможуть. Під час бойових дій кожному варто мати чіткий план дій … Продовжити читання “ЩО РОБИТИ В РАЗІ ЯДЕРНОГО ВИБУХУ: ПОРАДИ, ЩО ДОПОМОЖУТЬ ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ!”

Детальніше
25.Кві.2022

Під час війни частина населення позбавлена доступу до чистої питної води. Міністерство охорони здоров’я дає поради, як очистити воду самостійно. Спочатку наберіть ⅓ об’єму пляшки та сильно потрусіть її. Якщо на поверхні є піна, то така вода не придатна для споживання. 💧Перед очищенням воду треба оцінити за кольором та запахом. Вода не повинна бути забарвленою. За … Продовжити читання “Як очистити воду, щоб вижити під час війни?”

Детальніше
08.Гру.2021

Раціональне, здорове харчування дитини є важливим щоденним питанням! В повсякденному харчуванні обов’язково мають бути: білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мінеральні речовини, клітковина, вода. Той, хто дбає про своє здоров’я, має дотримуватись трьох принципів здорового харчування: помірність, різноманітність, збалансованість. Помірність – щоб калорійність раціону не перевищувала енергетичних витрат організму. Різноманітність – передбачає споживання продуктів усіх основних груп … Продовжити читання “Здорове та корисне харчування.”

Детальніше
04.Лис.2021

  Ротавірусна інфекція (синоніми Ротавірусний гастроентерит, шлунковий грип, кишковий грип) – одна з форм гострої кишкової інфекції, збудником якої є Ротавірус людини з роду Rotavirus. Захворіти ротавірусною інфекцією можуть люди в будь-якому віці, однак найчастіше хворіють діти від 6 місяців до року – двох. Клінічно захворювання проявляється діареєю, тобто поносом. Стілець при ротавірусній інфекції водянистий, … Продовжити читання “Ротавірусна інфекція: симптоми і лікування.”

Детальніше
25.Сер.2021

  У теплу пору року збільшилася кількість людей, які звертаються за медичною допомогою після укусу бджоли або оси. Бджоли нападають на людину виключно в цілях самозахисту. Потерпілому необхідно витягти з рани жало, щоб менше отрути потрапило в кров. На противагу бджолам, оси після нападу не вмирають. Найбільш небезпечні укуси шершнів і джмелів – представників найбільшого … Продовжити читання “Що робити, коли вкусила оса чи бджола?”

Детальніше