Медична сестра радить

05.Бер.2019

Це захворювання відоме під назвами шлунковий чи кишковий грип, ротавірусний гастроентерит, ротавіроз. За результатами спостережень можна сказати, що ротавірус частіше виникає в холодну пору року, а також може носити епідемічний характер. За статистикою найбільшу кількість хворих реєструють в період від листопада до квітня ПЕРЕБІГ ХВОРОБИ. СИМПТОМАТИКА Потрапивши в організм, вірус відразу ж не проявляється і … Продовжити читання “СИМПТОМИ РОТАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ. ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ”

Детальніше
21.Лют.2019
Детальніше
14.Лют.2019
Детальніше
14.Лют.2019

На інфекційні недуги часто хворіють не тільки дорослі, але й діти. Незалежно від причин виникнення захворювання (вірусне чи бактеріальне), характеру (гостре і хронічне) і типу (нешкідливе або вкрай небезпечне), воно потребує своєчасної діагностики та правильного лікування. КІР Інкубаційний період — 9-21 днів. Хворий може заражати інших за 2 дні до прояву хвороби — і до 10 днів після … Продовжити читання “Вчимося розпізнавати найпоширеніші інфекційні хвороби”

Детальніше
06.Лют.2019

Кір – це висококонтагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання. В основному кіром хворіють не щеплені діти, що відвідують дитячі заклади. Підлітки й доросл, що раніше не хворіли кіром, та не отримали вакцину проти нього, також залишаються надзвичайно сприйнятливими до цієї інфекції. Як відбувається зараження кором? Джерелом інфекції є хвора на кір людина з моменту появи … Продовжити читання “Кір – профілактика, ознаки, лікування”

Детальніше
error: Content is protected !!