Медична сестра радить

03.Лис.2023
Детальніше
29.Сер.2023

  Що ми розуміємо під поняттям «раціональне харчування»? Це фізіологічно повноцінне харчування дитини — різноманітне і збалансоване, що містить усі необхідні ко Харчування дітей, які часто хворіють Що ми розуміємо під поняттям «раціональне харчування»? Це фізіологічно повноцінне харчування дитини — різноманітне і збалансоване, що містить усі необхідні компоненти для повноцінного розвитку дитячого організму. Раціональне харчування … Продовжити читання “Харчування дітей, які часто хворіють.”

Детальніше
28.Лип.2023

Останні кілька тижнів українці, які відпочивають у Туреччині, активно діляться інформацією про поширення вірусу Коксакі, що супроводжується сильним жаром і висипаннями на тілі. В основному хворіють діти. Ентеровірусні інфекції, до яких належить і вірус Коксакі, не є новими, їх виявляють в Україні щороку. З різними проявами ентеровірусної інфекції лікарі стикаються доволі часто, тож зможуть швидко … Продовжити читання “ОБЕРЕЖНО!!!! Що необхідно знати про хворобу, викликану вірусом Коксакі.”

Детальніше
10.Кві.2023

Дитяча плоскостопість – це те, чого надзвичайно бояться турботливі мами. І потрібно сказати, дуже правильно бояться. Хвороба ця довгограюча, найчастіше її розпізнають із запізненням, а потім довгі місяці йдуть на її вигнання. При цьому біль і дискомфорт, які відчуває дитина, яка страждає плоскостопістю, – не самі жахливі наслідки хвороби. Деформування стоп тягне за собою зміну … Продовжити читання “Захворювання стоп у дитини, як перевірити самостійно?”

Детальніше
30.Тра.2022

Що робити в разі ядерного вибуху? Російський кривавий диктатор Путін та його посіпаки вже неодноразово погрожували всьому світу ядерною зброєю. Зважаючи на звірства окупантів в Україні, їхні правителі дійсно можуть піти на невідворотних крок. Паніка й страх у разі ядерного вибуху точно нічим не допоможуть. Під час бойових дій кожному варто мати чіткий план дій … Продовжити читання “Що робити в разі ядерного вибуху?”

Детальніше