Гурткова робота

19.Кві.2021
Детальніше
23.Лис.2018

В основі сучасних підходів до організації педагогічного процесу в дошкільному навчальному закладі є сприяння всебічному розвитку дитини, зокрема виявлення її природних здібностей, обдарованості. Розвиток творчої особистості дитини – одна із пріоритетних задач в організації музичної діяльності дошкільнят. Музично-естетична діяльність дитини розглядається як цілісна система, в якій всі види музичної діяльності налаштовані на розвиток музичного сприйняття, … Продовжити читання “Театральний гурток”

Детальніше
21.Лис.2018

Танцювальна дiяльнiсть,  як  вид музично-ритмічного виховання,  є важливим засобом навчання дітей вмінню емоційно відгукуватися на музику, розвитку сприймання музичних образів. Танцювальна творчість  розвиває у дітей дошкільного віку вміння естетично  ставитися до краси оточуючого світу, гармонії, творчості; допомагає формувати емоційно-ціннісне ставлення  до навколишнього.  Завдяки роботi танцювального гуртка діти мають можливість збагачувати свий духовний свiт , пробуджувати … Продовжити читання “Танцювальний гурток”

Детальніше
20.Лис.2018

Дошкільний період життя дитини є найбільш відповідальним етапом розвитку малюка, та одним з найважливіших у становленні особистості.У дошкільному віці закладаються основи здоров’я та довголіття, формується система рухових умінь та навичок, закладається фундамент для формування физично та психично здорової особистості. Інтересу до рухової активності сприяють різноманітні види фізкультурних заходів: фізкультурні заняття; фізкультурно-оздоровчі заходи(ранкова гімнастика, гімнастика після … Продовжити читання “Гурток «Школа м’яча»”

Детальніше
13.Лис.2018

В дошкільному закладі діє гурток «Чарівні клаптики». До занять гуртка  під керівництвом вихователя Куліковської Тетяни Станіславівни залучаються діти спеціалізованих груп з порушенням зору та порушенням мовлення.

Детальніше