Статті

03.Лип.2019

Любов матері до своєї дитини здатна зцілити її  від будь-якої хвороби і дати установку на щасливе і успішне життя. Кожна мама здатна допомогти дитині впоратися навіть з важкою хворобою.  Під керівництвом лікаря вона може позбавити малюка від страхів, безсоння, заїкування та інших нервових порушень.  Наразі, мама може дати дитині установку на щастя – і вона … Продовжити читання “Мамо-терапія – лікування маминою любов’ю”

Детальніше
03.Лип.2019

Як стимулювати у дітей інтерес до пізнання навколишнього? Уміння обмірковувати і описувати своє життя абсолютно не притаманне дитині до шести років. У дорослих подібне явище вчені називають рефлексією. Вважається, що людина, яка добре володіє рефлексією, високоінтелектуальна. В останні роки психологи навчилися розвивати у людей рефлексивну свідомість. Успіху можна досягти, займаючись з дітьми починаючи вже з … Продовжити читання “Подив як стимул до пізнання”

Детальніше
22.Тра.2019

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Саме тому, ми, педагоги та вихованці дошкільного закладу,  також залучилися до святкування Дня вишиванки 16 травня  2019 року.

Детальніше
22.Тра.2019

Великдень — найважливіше із 12 головних християнських щорічних свят. Його святкують практично у кожній українській родині, тож і ми в дошкільному закладі традиційно щороку залучаємося до його святкування. Великоднє свято дає можливість педагогам закладу закріпити з дітьми в доступній та цікавій формі традиції, прикмети, обряди, пов’язані із цим днем.

Детальніше
05.Бер.2019

Це захворювання відоме під назвами шлунковий чи кишковий грип, ротавірусний гастроентерит, ротавіроз. За результатами спостережень можна сказати, що ротавірус частіше виникає в холодну пору року, а також може носити епідемічний характер. За статистикою найбільшу кількість хворих реєструють в період від листопада до квітня ПЕРЕБІГ ХВОРОБИ. СИМПТОМАТИКА Потрапивши в організм, вірус відразу ж не проявляється і … Продовжити читання “СИМПТОМИ РОТАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ. ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ”

Детальніше
error: Content is protected !!