Статті

08.Гру.2021

Раціональне, здорове харчування дитини є важливим щоденним питанням! В повсякденному харчуванні обов’язково мають бути: білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мінеральні речовини, клітковина, вода. Той, хто дбає про своє здоров’я, має дотримуватись трьох принципів здорового харчування: помірність, різноманітність, збалансованість. Помірність – щоб калорійність раціону не перевищувала енергетичних витрат організму. Різноманітність – передбачає споживання продуктів усіх основних груп … Продовжити читання “Здорове та корисне харчування.”

Детальніше
03.Гру.2021

Ручний масаж мімічних м’язів   Зонд для міогімнастики   Віброзонд Собачка     Вібромасаж язика Цеглинка   Вібромасаж язика Ложечка   Зондовий язика Виделка   Зондовий язика Саночки

Детальніше
04.Лис.2021

  Ротавірусна інфекція (синоніми Ротавірусний гастроентерит, шлунковий грип, кишковий грип) – одна з форм гострої кишкової інфекції, збудником якої є Ротавірус людини з роду Rotavirus. Захворіти ротавірусною інфекцією можуть люди в будь-якому віці, однак найчастіше хворіють діти від 6 місяців до року – двох. Клінічно захворювання проявляється діареєю, тобто поносом. Стілець при ротавірусній інфекції водянистий, … Продовжити читання “Ротавірусна інфекція: симптоми і лікування.”

Детальніше
26.Жов.2021

  Як часто ми дорослі вважаємо що краще покарати малюка, накричати на нього, ніж спокійно вислухати і спробувати зрозуміти. Адже ми сердимося не на проблему, а на те що нас дратує плач, непослух, ми свій гнів на самих себе намагаємося обрушити на маленький скарб. Хіба так можна? Якщо дитина плаче, значить їй погано. Давайте спробуємо … Продовжити читання “Чому діти плачуть?”

Детальніше
13.Жов.2021

       Одна з проблем, яка стала актуальною — поширене цькування (булінг) серед дітей. Ситуації, коли одна дитина чи група дітей ображають, цькують, б’ють іншу дитину. Прийняття 18 грудня 2018 року Верховною Радою України Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу тягне за собою ряд змін у вирішенні зазначеної … Продовжити читання “Стоп: булінг!!!”

Детальніше