Статті

04.Гру.2019

До міжнародного дня людей з інвалідністю у старшій групі «Капітошка» та логопедичній групі «Калинка» відбулася виставка малюнків, розглядаючи роботи, діти розповідали про людей з обмеженими можливостями, ділилися досвідом як вони допомагають та підтримують таких людей та висловлювали думки як допомогти таким людям, а особливо діткам, стати повноцінними членами суспільства.

Детальніше
27.Лис.2019

Проведення міжнародного дня людей з інвалідністю (3 грудня) спрямоване на привернення уваги до проблем цієї категорії населення, захист їх права на повноцінне життя у суспільстві, свобод та благополуччя. Соціальним педагогом закладу для дітей середніх, старших та логопедичних груп були проведені заняття «Де живе добро?», «Даруй добро» під час яких діти поглибили знання про людей з … Продовжити читання “Де живе добро?”

Детальніше
25.Лис.2019

Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти насильства», в рамках якої  проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї. Протягом 16 днів заходи з попередження насильства над дітьми в усіх його проявах, над жінками  проходять і  в навчальних закладах. Метою є привернення уваги учасників навчально – виховного … Продовжити читання “СТОП насильство! Захистимо дітей разом!”

Детальніше
16.Лис.2019

У жовтні  2019 року діти старшого дошкільного віку та їхні батьки долучилися до святкування Покрови.  Проведення освітнього заходу «Запрошуємо на український ярмарок» сприяло збагаченню знань дітей про історію та традиції українського народу.  Важливою складовою заходу було вшанування захисників Вітчизни, вручення їм оберегів, які виготовили діти власноруч. Зворушливим  моментом, як для дітей, так і дорослих, стало … Продовжити читання “Cвяткування Покрови”

Детальніше
06.Лис.2019

Правила сімейного виховання. Створити в родині атмосферу любові й розуміння: Будьте уважними і чутливими до дитини та її проблем. Задовольняйте потребу дитини в емоційній допомозі батьків , оскільки емоційна невлаштованість, поганий настрій блокують прагнення дитини. Приділяйте дитині достатньо уваги і часу. Присвячуйте дитині хоча б годину на добу, даруйте їй один з вихідних (проводьте цей … Продовжити читання “ПОРАДИ БАТЬКАМ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ”

Детальніше
error: Content is protected !!