Статті

27.Вер.2021

  Виховання дітей – це процес дуже непростий і відповідальний. Основну роль у вихованні дітей покликані відігравати їх батьки. Саме від того, що дадуть батьки в дитинстві, і залежить майбутнє дитини, її майбутньої сім’ї. Виважений підхід до виховання допоможе виростити щасливу особистість у всіх сферах, а також уникнути багатьох проблем і труднощів. Сподіваємося, наші поради … Продовжити читання “ЯК ВИХОВАТИ ЩАСЛИВУ ДИТИНУ? З ЧОГО ПОЧАТИ?”

Детальніше
25.Сер.2021

  У теплу пору року збільшилася кількість людей, які звертаються за медичною допомогою після укусу бджоли або оси. Бджоли нападають на людину виключно в цілях самозахисту. Потерпілому необхідно витягти з рани жало, щоб менше отрути потрапило в кров. На противагу бджолам, оси після нападу не вмирають. Найбільш небезпечні укуси шершнів і джмелів – представників найбільшого … Продовжити читання “Що робити, коли вкусила оса чи бджола?”

Детальніше
14.Чер.2021

Зупинимо булінг разом! Що таке булінг    

Детальніше
31.Тра.2021

             Вікові кризи – це неминуча стадія розвитку і дорослішання дитини. Це свого роду переломні моменти, під час яких відбувається переоцінка всіх колишніх цінностей, переосмислення свого «я» і стосунків з оточуючими. Одним з таких моментів є криза трьох років. Криза трьох років – особливості       Кожному періоду розвитку … Продовжити читання “Криза трьох років – особливості, прояви, поради батькам.”

Детальніше
27.Тра.2021

Шановні батьки! Допоможіть вашій дитині рости здоровою, дужою, вправною. Привчайте дитину до дотримання вдома режиму дня, санітарно-гігієнічних та культурно-гігієнічних вимог. Виконуйте щоденно разом з дитиною ранкову гімнастику, проводьте загартувальні процедури, виходьте на прогулянку. Облаштуйте в квартирі спортивний куточок. Розвивайте в дитини вміння виконувати вправи з основних рухів – вправляйте в ходьбі, бігу, стрибках, повзанні, лазінні, … Продовжити читання “ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧА РОБОТА ВДОМА”

Детальніше